PIKNIK RODZINNY W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W MAJDANIE KRÓLEWSKIM

 

Rodzice, to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. W związku z tym w Publicznym Przedszkolu w Majdanie Królewskim odbyło się kolejne spotkanie pod hasłem "Dzień Rodziny", które na stałe zostało już wpisane w życie przedszkolnych oddziałów. Przygotowania  do tej uroczystości trwały długo, ponieważ przygotowywano dekorację, upominki dla rodziców, wiersze, piosenki, tańce i przedstawienie. Wszystko bowiem trzeba było bardzo dokładnie zaplanować. Tak więc ich finał miał miejsce w czwartek 5 czerwca 2014 r. Największe obawy dotyczyły pogody - ale okazało się, że nasi Milusińscy zawsze potrafią "załatwić" słoneczko. I tak oto plac zabaw zapełnił się przedszkolakami, ich rodzicami i  rodzeństwem, którzy przyszli, aby wspólnie świętować. Dlatego korzystając ze sprzyjającej aury była to doskonała okazja, aby dzieci zaprezentowały swoje uzdolnienia, by wyrazić swoją miłość do Rodziców, natomiast rodzice mieli doskonałą okazję bliżej się poznać i zintegrować!

Panie nauczycielki z obu grup przygotowały wraz z dziećmi programy artystyczne. Dzieci jak zwykle zachwyciły publiczność pięknym występem  przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyń – p. M. Tłusty, p. A. Gołąbek i p. D. Wdowiaka.


Podczas występu dzieci wspaniale prezentowały się w strojach przygotowanych przez rodziców (grupa ,,Misie”), jak i w strojach przedszkolnych (grupa ,,Pszczółki”). Nagrodą za udany występ były słodycze. Po części artystycznej, w której dominowały tańce, piosenki i wiersze oraz przedstawienie, niejednemu z rodziców łezka zakręciła się w oku. Rodzice byli dumni ze swoich pociech, ponieważ dzieciaki zapewniły swoim najbliższym dużą porcję radości oraz wzruszeń. Po zakończonej części artystycznej zaproszeni goście zostali obdarowani upominkami autorstwa pani A. Gołąbek i p. M. Białas. Miłym akcentem po występie były pyszne kiełbaski z  grilla, które zasponsorował p. T. Kopeć i Delikatesy Centrum w Majdanie Królewskim. Dodatkowo dla uczestników uroczystości p. M. Tłusty przygotowała liczne atrakcje, m.in.: zabawy i konkurencje sportowe, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci jak i ich rodziców.

 

Dzień minął w przemiłej atmosferze. Pogoda dopisała, a dzięki temu rodziny zintegrowały się i jednocześnie wspaniale wspólnie się bawiły. Do zobaczenia za rok - zapewne znów będzie wiele atrakcji i doskonałej zabawy!

 

 

Joomla templates by a4joomla